Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Element of Desire Creative Universe Beth Terry dla kobiet i mężczyzn

Element of Desire Creative Universe Beth Terry dla kobiet i mężczyzn

wodny

Element of Desire marki Creative Universe Beth Terry to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Element of Desire został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Beth Terry. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty zielone, nuty wodne, cytrusy, herbata, morela, piwonia, jaśmin, konwalia, drzewo sandałowe i ambra.

Nuty zielone Nuty wodne Cytrusy Herbata Morela Piwonia Jaśmin Konwalia Drzewo sandałowe Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Element of Desire by Creative Universe Beth Terry.

Element of Desire Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Creative Universe Beth Terry Element of Desire, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Creative Universe Beth Terry Element of Desire, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Element of Desire marki Creative Universe Beth Terry. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Element of Desire marki Creative Universe Beth Terry reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Verino Mellow Exte J`S Exte Pop Paco Rabanne Ultrared Marks and Spencer Per Una Eau de Toilette Limited Edition Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Byredo Pulp Guerlain Insolence Shimmering Edition CnR Create Cancer LR Desperate Housewives Gabrielle Anna Sui Rock Me! Rasasi Emotion Jeanne Arthes Boum Be Different