Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cafe del Mar no 1 Men Createurs Cosmetiques dla mężczyzn

Cafe del Mar no 1 Men Createurs Cosmetiques dla mężczyzn

Cafe del Mar no 1 Men marki Createurs Cosmetiques to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cafe del Mar no 1 Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, geranium i jaśminowiec; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut Bergamotka

Gałka muszkatołowa Geranium Jaśminowiec

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe del Mar no 1 Men by Createurs Cosmetiques.

Cafe del Mar no 1 Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe del Mar no 1 Men marki Createurs Cosmetiques. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe del Mar no 1 Men marki Createurs Cosmetiques reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pino Silvestre Pino Fifty Yves Saint Laurent Jazz Paco Rabanne Ultraviolet Man Colours of Summer Giorgio Armani Armani Code Casino Limited Edition 2008 Acqua di Portofino Acqua di Portofino Perry Ellis Perry Ellis Dorin Un Air de Paris Gentlemen Fragrance Perfumer`s Workshop Samba Natural Man Roger & Gallet Bois d`Orange Memo Moon Safari Parfumerie Generale Bois Naufrage CB I Hate Perfume Just Breathe