Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Cafe del Mar no 1 Men Createurs Cosmetiques dla mężczyzn

Cafe del Mar no 1 Men Createurs Cosmetiques dla mężczyzn

Cafe del Mar no 1 Men marki Createurs Cosmetiques to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Cafe del Mar no 1 Men został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są gałka muszkatołowa, geranium i jaśminowiec; nutą bazy jest piżmo.

Grejpfrut Bergamotka

Gałka muszkatołowa Geranium Jaśminowiec

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cafe del Mar no 1 Men by Createurs Cosmetiques.

Cafe del Mar no 1 Men Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Createurs Cosmetiques Cafe del Mar no 1 Men, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cafe del Mar no 1 Men marki Createurs Cosmetiques. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cafe del Mar no 1 Men marki Createurs Cosmetiques reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Dana Navy for Men Prada Infusion d`Homme Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Victoria`s Secret Very Sexy Dare Royall Fragrances Royall Vetiver Czech & Speake No 88 Annick Goutal Ninfeo Mio Tommy Hilfiger Tommy Summer 2010 Parfumerie Generale Bois Naufrage Laurence Dumont Eau de Cologne - Cologne Mansfield Piazzetta di Portofino Acqua Da Toaletta Huitieme Art Parfums Fareb