Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

West Indian Lime Crabtree & Evelyn dla mężczyzn

West Indian Lime Crabtree & Evelyn dla mężczyzn

West Indian Lime marki Crabtree & Evelyn to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. West Indian Lime został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lima, kwiat pomarańczy, wetyweria i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra i imbir; nutami bazy są drzewo sandałowe, jałowiec i cedr.

Lima Kwiat pomarańczy Wetyweria Cytryna

Gałka muszkatołowa Kolendra Imbir

Drzewo sandałowe Jałowiec Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about West Indian Lime by Crabtree & Evelyn.

West Indian Lime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn West Indian Lime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn West Indian Lime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum West Indian Lime marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu West Indian Lime marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Giorgio Armani Armani Eau Pour Homme Thierry Mugler Innocent Illusion Air-Val International Bob Esponja Nobile 1942 Vespriesperidati Gold for Women Histoires de Parfums 1828 Alvarez Gomez Agua de Colonia Concentrada Illume Happiology Yuzu Mint Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Melvita Cologne 8 Essences Clarins Eau Dynamisante Collector Heart Edition 2010 Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin