Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

West Indian Lime Crabtree & Evelyn dla mężczyzn

West Indian Lime Crabtree & Evelyn dla mężczyzn

West Indian Lime marki Crabtree & Evelyn to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. West Indian Lime został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są lima, kwiat pomarańczy, wetyweria i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, kolendra i imbir; nutami bazy są drzewo sandałowe, jałowiec i cedr.

Lima Kwiat pomarańczy Wetyweria Cytryna

Gałka muszkatołowa Kolendra Imbir

Drzewo sandałowe Jałowiec Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about West Indian Lime by Crabtree & Evelyn.

West Indian Lime Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn West Indian Lime, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn West Indian Lime, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum West Indian Lime marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu West Indian Lime marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Creed Neroli Sauvage Davidoff Echo Summer Fizz Avon Fire Me Up Tommy Hilfiger Tommy Masaki Matsushima mat; Orange M. Asam No.1 Avon Simple Elements Warm Sunshine Tonatto Profumi Anena Maitre Parfumeur et Gantier Eau Pour Le Jeune Homme Acorelle Verveine Agrumes Maison Francis Kurkdjian Absolue Pour le Matin