Marki » C » kwiatowe « Grupy

Summer Hill Crabtree & Evelyn dla kobiet

Summer Hill Crabtree & Evelyn dla kobiet

Mam: 1

Summer Hill marki Crabtree & Evelyn to kwiatowe perfumy dla kobiet. Summer Hill został wydany w 1991 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, lilia, frezja, brzoskwinia, białe kwiaty, nuty drzewne, trawa, dzikie kwiaty i nuty owocowe.

Kwiat pomarańczy Lilia Frezja Brzoskwinia Białe kwiaty Nuty drzewne Trawa Dzikie kwiaty Nuty owocowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer Hill by Crabtree & Evelyn.

Summer Hill Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Summer Hill, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Summer Hill, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer Hill marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer Hill marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chloe Chloe Coach Coach Escada Jardin de Soleil Bond No 9 Saks Fifth Avenue for Her Yves Saint Laurent Paris Pont des Amours Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Pacifica French Lilac Dana Buchman Dana Buchman Luxury Caron Tubereuse Caswell Massey Lily of the Valley Kenzo Eau de Fleur de Yuzu Nasomatto Nuda