Marki » C » kwiatowe « Grupy

Summer Hill Crabtree & Evelyn dla kobiet

Summer Hill Crabtree & Evelyn dla kobiet

Mam: 1

Summer Hill marki Crabtree & Evelyn to kwiatowe perfumy dla kobiet. Summer Hill został wydany w 1991 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, lilia, frezja, brzoskwinia, białe kwiaty, nuty drzewne, trawa, dzikie kwiaty i nuty owocowe.

Kwiat pomarańczy Lilia Frezja Brzoskwinia Białe kwiaty Nuty drzewne Trawa Dzikie kwiaty Nuty owocowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Summer Hill by Crabtree & Evelyn.

Summer Hill Recenzje Perfum

Summer Hill by Crabtree & Evelyn 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Summer Hill, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Summer Hill, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Summer Hill marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Summer Hill marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre Ferre Eau de Parfum Amouage Reflection Woman Les Parfums de Rosine Diabolo Rose Memo Sundance Aveda Desert Pure-Fume Joshua Tree L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Extreme Voluspa Tuberosa Agave Rothenstein Cri de Fleur Stella McCartney Sheer Stella 2010 Fiorucci Pin Up I M Sensual Crabtree & Evelyn Gardenia Versace Vanitas