Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Sandalwood Crabtree & Evelyn dla mężczyzn

Sandalwood Crabtree & Evelyn dla mężczyzn

Sandalwood marki Crabtree & Evelyn to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Sandalwood został wydany w 1976 roku. Nutami głowy są cytrusy i nuty zielone; nutami serca są lawenda i cedr; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra i wetyweria.

Cytrusy Nuty zielone

Lawenda Cedr

Drzewo sandałowe Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sandalwood by Crabtree & Evelyn.

Sandalwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Sandalwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Sandalwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sandalwood marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sandalwood marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Jil Sander Jil Les Nereides Oppoponax Dana Ambush original Bensimon Cologne Bensimon 1993 Diesel Only The Brave Molinard Les Orientaux: Patchouli Le Labo Oud 27 Creed Santal Imperial DSH Perfumes Sandalo Inspiritu CB I Hate Perfume Fire From Heaven Montale Louban Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Coup de Foudre