Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Nomad Crabtree & Evelyn dla mężczyzn

Nomad Crabtree & Evelyn dla mężczyzn

Nomad marki Crabtree & Evelyn to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nomad został wydany w 1999 roku. Nutami głowy są zielona herbata i drzewo cytrynowe; nutami serca są imbir, bambus i goździk (przyprawa); nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr i drzewo tekowe.

Zielona herbata Drzewo cytrynowe

Imbir Bambus Goździk (przyprawa)

Drzewo sandałowe Cedr Drzewo tekowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Nomad by Crabtree & Evelyn.

Nomad Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Nomad, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Nomad, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Nomad marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Nomad marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Frederic Malle French Lover Princesse Marina De Bourbon Prince Blanc Dana Navy for Men Giorgio Armani Onde Vertige Mark Buxton Sounds & Visions Pacifica Sandalwood Collistar Acqua Attiva Teufels Kuche Patchouly Lavandula LR Agent XY Nicolai Parfumeur Createur Baladin Basile Basile Style Homme Social Creatures Rebel Ambush