Marki » C » aromatyczne « Grupy

Lavender Crabtree & Evelyn dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy
Lavender Crabtree & Evelyn dla kobiet Zdjęcia

Lavender marki Crabtree & Evelyn to aromatyczne perfumy dla kobiet. Lavender został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, piżmo, jaśmin, fasolka tonka, cytryna amalfi, liść fiołka i olej z liści cytrynowca.

Lawenda Piżmo Jaśmin Fasolka tonka Cytryna Amalfi Liść fiołka Olej z liści cytrynowca

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender by Crabtree & Evelyn.

Lavender Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Pal Zileri Pal Zileri s.Oliver Love Man 2008 Etienne Aigner Aigner pour Homme Blue Emotion Cattier Eau de Provence Michael Jordan Michael Jordan Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Men Jardin de France Naturelle Acca Kappa White Moss Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Melissa & Verbena Roger & Gallet L`Homme Chloe Eau de Fleurs Lavande