Marki » C » aromatyczne « Grupy

Lavender Crabtree & Evelyn dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

ziołowy
Lavender Crabtree & Evelyn dla kobiet Zdjęcia

Lavender marki Crabtree & Evelyn to aromatyczne perfumy dla kobiet. Lavender został wydany w 2011 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, piżmo, jaśmin, fasolka tonka, cytryna amalfi, liść fiołka i olej z liści cytrynowca.

Lawenda Piżmo Jaśmin Fasolka tonka Cytryna Amalfi Liść fiołka Olej z liści cytrynowca

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Lavender by Crabtree & Evelyn.

Lavender Recenzje Perfum

Lavender by Crabtree & Evelyn 1.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Lavender, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Lavender, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Lavender marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Lavender marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Liz Claiborne Bora Bora for Men Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Green Man Van Heusen Van Heusen Diptyque L'eau des Hesperides Maitre Parfumeur et Gantier Baime Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Roger & Gallet L`Homme Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Nil CB I Hate Perfume Lavender Tea Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (Before) Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville