Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Found Crabtree & Evelyn dla kobiet

Found Crabtree & Evelyn dla kobiet

karmelowy
Found Crabtree & Evelyn dla kobiet Zdjęcia

Found marki Crabtree & Evelyn to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Found został wydany w 2006 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak czarna porzeczka, grejpfrut, karmel, róża, kardamon i cukier.

Czarna porzeczka Grejpfrut Karmel Róża Kardamon Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Found by Crabtree & Evelyn.

Found Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Found, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Found, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Found marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Found marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Deborah Be Gourmand - Lovely Cream Estée Lauder Pleasures Delight Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Juicy Couture Viva la Juicy Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Anya`s Garden Star Flower Bath and Body Works Forever Sunshine Michel Germain Tattoo Gres Caline Sweet Appeal Nicolai Parfumeur Createur Balkis