Marki » C » kwiatowe « Grupy

Evelyn Rose Crabtree & Evelyn dla kobiet

Evelyn Rose Crabtree & Evelyn dla kobiet

Evelyn Rose Crabtree & Evelyn dla kobiet Zdjęcia

Evelyn Rose marki Crabtree & Evelyn to kwiatowe perfumy dla kobiet. Evelyn Rose został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, nuty zielone, piwonia, brzoskwinia, fiołek, jaśmin, bergamotka i ambra.

Róża Nuty zielone Piwonia Brzoskwinia Fiołek Jaśmin Bergamotka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Evelyn Rose by Crabtree & Evelyn.

Evelyn Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Evelyn Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Evelyn Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Evelyn Rose marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Evelyn Rose marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Arden 5th Avenue Oscar de la Renta Oscar Pink Lily Lancome Cyclades Keiko Mecheri Jasmine Mariah Carey Luscious Pink The Different Company Osmanthus Chanel Les Exclusifs de Chanel Beige Coach Freesia Splash Monotheme Fine Fragrances Venezia Pure Neroli Caron Rose Henri Bendel Jasmine & Tuberose Adolfo Dominguez Noche de Rosas