Marki » C » kwiatowe « Grupy

Evelyn Rose Crabtree & Evelyn dla kobiet

Evelyn Rose Crabtree & Evelyn dla kobiet

Evelyn Rose Crabtree & Evelyn dla kobiet Zdjęcia

Evelyn Rose marki Crabtree & Evelyn to kwiatowe perfumy dla kobiet. Evelyn Rose został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, nuty zielone, piwonia, brzoskwinia, fiołek, jaśmin, bergamotka i ambra.

Róża Nuty zielone Piwonia Brzoskwinia Fiołek Jaśmin Bergamotka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Evelyn Rose by Crabtree & Evelyn.

Evelyn Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Evelyn Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Evelyn Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Evelyn Rose marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Evelyn Rose marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Givenchy Harvest 2007 Very Irresistible Damascena Rose Mary Kay Elige Bond No 9 Park Avenue Bath and Body Works White Cherry Blossom L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Eau de Parfum Florale DSH Perfumes The Afternoon D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur Henri Bendel Orange Flower Romane Ever Classic Peter Andre Mysterious Girl Sanctuary Black Iris & Peony