Marki » C » kwiatowe « Grupy

Evelyn Rose Crabtree & Evelyn dla kobiet

Evelyn Rose Crabtree & Evelyn dla kobiet

Evelyn Rose Crabtree & Evelyn dla kobiet Zdjęcia

Evelyn Rose marki Crabtree & Evelyn to kwiatowe perfumy dla kobiet. Evelyn Rose został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, nuty zielone, piwonia, brzoskwinia, fiołek, jaśmin, bergamotka i ambra.

Róża Nuty zielone Piwonia Brzoskwinia Fiołek Jaśmin Bergamotka Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Evelyn Rose by Crabtree & Evelyn.

Evelyn Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Crabtree & Evelyn Evelyn Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Crabtree & Evelyn Evelyn Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Evelyn Rose marki Crabtree & Evelyn. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Evelyn Rose marki Crabtree & Evelyn reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beautiful Love Mango Mango Delirium Prada No2 Oeillet The Body Shop The Spirit of Moonflower Lancome Miracle Eau Legere Sheer Fragrance Pupa Very Flower Rosa Nautica Nautica Bermuda Blue Opus Oils Burlesque: Gypsy Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Mimosa Calypso Christiane Celle Calypso Gardenia Cinq Mondes Rituel de Kyoto Donna Karan Pure DKNY