Marki » C » orientalno - drzewne « Grupy

Courvoisier L’edition Imperiale Courvoisier Cognac dla mężczyzn

Courvoisier L’edition Imperiale Courvoisier Cognac dla mężczyzn

ziołowy
Courvoisier L’edition Imperiale Courvoisier Cognac dla mężczyzn Zdjęcia Courvoisier L’edition Imperiale Courvoisier Cognac dla mężczyzn Zdjęcia Courvoisier L’edition Imperiale Courvoisier Cognac dla mężczyzn Zdjęcia

Courvoisier L’edition Imperiale marki Courvoisier Cognac to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Courvoisier L’edition Imperiale został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexis Dadier. Nutami głowy są kolendra, mandarynka, nagietek i kardamon; nutami serca są cantedeskia, fiołek, cedr atlaski i herbata; nutami bazy są skóra, ambra, jodła balsamiczna i wetyweria.

Kolendra Mandarynka Nagietek Kardamon

Cantedeskia Fiołek Cedr atlaski Herbata

Skóra Ambra Jodła balsamiczna Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Courvoisier L’edition Imperiale by Courvoisier Cognac.

Courvoisier L’edition Imperiale Recenzje Perfum

lurs02
lurs02

Bardzo ciekawy zapach. Posiadam wodę toaletową. Zapach jest bardzo elegancki. Niestety już wycofany z produkcji. Kompozycja bardzo bogata związana z atmosferą koniaku. Zapach idealnie nadaje się na jesień, zimę. Dla mnie posiada wiele zalet i jedną wadę. Mianowicie słaba trwałość i jeżeli chce się żeby wszyscy wokół czuli, to trzeba porządnie się spryskać. Jakość składników oceniam na dosyć wysoką, nie taką jak np. w creedach, ale dużo lepszą jak ta z sieciówek - boss,armani,herrera itp. Ogólnie zapach dla wybrednych. Warto chociaż przetestować.

Seth
Seth

Niebanalny zapach znacznie ewoluujący na mojej skórze, dość elegancki i wyrafinowany, aby nie kojarzyć go z codziennością. Niestety, po frapującym cytrusowo-przyprawowym otwarciu bardzo szybko staje się defensywny, gubiąc interesująca dymną nutę, pozostawiając noszącego wprawdzie z bogatą, opartą na aromacie odparowanego koniaku bazą, jednak wyczuwalną tylko na granicy fizycznego kontaktu. Nikła i krótkotrwała ekspozycja w aspekcie użycia „najwyższej jakości składników”, co najmniej zdumiewa. Niewykluczone, że zachowuje się tak tylko na na mojej skórze. Imponujący flakon. Zapach stosowny na formalne okazje: jesień/zima/wiosna. W skali (1-6): za kompozycję - 5; oryginalność - 5; intensywność - 3; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,50.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Courvoisier L’edition Imperiale marki Courvoisier Cognac. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Courvoisier L’edition Imperiale marki Courvoisier Cognac reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fille en Aiguilles Amouage Amouage Epic Man Ramon Molvizar Black Cube Lubin Idole Eau de Parfum Lubin Idole Yves Saint Laurent M7 By Kilian Cruel Intentions Amouage Amouage Lyric Man By Kilian Straight to Heaven Profumum Roma Fumidus Montale Black Aoud Amouage Jubilation for Men Escentric Molecules Escentric 02 M. Micallef Gaiac Nasomatto Black Afgano Gucci Gucci pour Homme Christian Dior Dior Homme Intense Thierry Mugler A*Men Jesus Del Pozo Arabian Nights Parfum d`Empire Ambre Russe