Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Empreinte Courreges dla kobiet

ziołowy
skórzany
Empreinte Courreges dla kobiet Zdjęcia Empreinte Courreges dla kobiet Zdjęcia

Empreinte marki Courreges to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Empreinte został wydany w 1970 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Robert Gonnon. Nutami głowy są dzięgiel, kolendra, bergamotka, brzoskwinia i aldehydy; nutami serca są irys, jaśmin, róża i melon; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, cedr virginia, ambra i kastoreum.

Dzięgiel Kolendra Bergamotka Brzoskwinia Aldehydy

Irys Jaśmin Róża Melon

Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Empreinte by Courreges.

Empreinte Recenzje Perfum

arto
arto

Piękny , ciepły, zmysłowy zapach. Ponadczasowy! W tle przebija się woń róży, na tle akcentu brzoskwini i odrobiny zmysłowosci aldehydów.Bardzo kobiecy a jednocześnie nie narzucający siè. Jeden z moich ulubionych zapachów dla pań.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Courreges Empreinte, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Courreges Empreinte, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Empreinte marki Courreges. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Empreinte marki Courreges reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Emanuel Ungaro Diva Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Il Profvmo Coquelicot Gucci L'Arte di Gucci Menard Merefame Montale Aoud Shiny David & Victoria Beckham Signature Story for Her Balenciaga Balenciaga Paris Van Cleef & Arpels Oriens Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Princesse Marina De Bourbon A La Francaise