Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Vanilla Fields Winter Coty dla kobiet

Vanilla Fields Winter Coty dla kobiet

Vanilla Fields Winter marki Coty to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Vanilla Fields Winter został wydany w 1993 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin i wanilia.

Jaśmin Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vanilla Fields Winter by Coty.

Vanilla Fields Winter Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Vanilla Fields Winter, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Vanilla Fields Winter, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vanilla Fields Winter marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vanilla Fields Winter marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Cinema Christian Lacroix Tumulte Kenzo Flower by Kenzo Edition d`Artistes Mango MNG Cut for Woman Marc Jacobs Essence Lalique Nilang Xerjoff Dhajala Chiemsee Wildcard! Ulric de Varens Varens essentiel Musc Provocant Serge Lutens Rose de Nuit La Prairie Life Threads Emerald Oriflame Mirage