Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tribe Coty dla kobiet

Tribe Coty dla kobiet

Tribe marki Coty to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tribe został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są nuty zielone, mandarynka, malina, brzoskwinia, jabłko, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Nuty zielone Mandarynka Malina Brzoskwinia Jabłko Bergamotka Cytryna

Cyklamen Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tribe by Coty.

Tribe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Tribe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Tribe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tribe marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tribe marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

FCUK FCUK Her Jean Paul Gaultier Jean Paul Gaultier Summer La Collina Toscana La Collina Toscana Poppy of Cliffs Histoires de Parfums 1804 Tova Beverly Hills Ambre D`Oro MDCI Parfums Promesse de l`Aube Giorgio Beverly Hills Sunshine Tsi-La Organic Kesu Boadicea the Victorious Elegant DSH Perfumes Un Soir d'ete Provencal Shakira S John Mac Steed Lady Mac Steed Rose