Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Tribe Coty dla kobiet

Tribe Coty dla kobiet

Tribe marki Coty to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tribe został wydany w 1991 roku. Nutami głowy są nuty zielone, mandarynka, malina, brzoskwinia, jabłko, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, jaśmin, konwalia i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, ambra, piżmo, mech dębowy i cedr.

Nuty zielone Mandarynka Malina Brzoskwinia Jabłko Bergamotka Cytryna

Cyklamen Jaśmin Konwalia Róża

Drzewo sandałowe Ambra Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tribe by Coty.

Tribe Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Tribe, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Tribe, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tribe marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tribe marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Aramis Tuscany Per Donna Alexander McQueen Kingdom Summer Montale Crystal Flowers Etat Libre d`Orange Don`t Get Me Wrong Baby Manuel Canovas Anse Turqouise Miya Shinma Tsuki Humiecki & Graef Clemency Corine de Farme Samoa Gucci Gucci Guilty Givenchy Play For Her Intense Frederic Malle Portrait of a Lady Poiray Sceau de Coeur