Marki » C » aromatyczno - fougere « Grupy

Stetson Sierra Coty dla mężczyzn

Stetson Sierra Coty dla mężczyzn

ziołowy

Stetson Sierra marki Coty to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Stetson Sierra został wydany w 1993 roku. Nutami głowy są aldehydy, dzięgiel, kminek, jagody jałowca, nuty zielone, bazylia i bergamotka; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, kminek, róża, igły sosnowe i geranium; nutami bazy są skóra, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy i cedr.

Aldehydy Dzięgiel Kminek Jagody jałowca Nuty zielone Bazylia Bergamotka

Goździk (roślina) Jaśmin Kminek Róża Igły sosnowe Geranium

Skóra Ambra Paczula Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stetson Sierra by Coty.

Stetson Sierra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Stetson Sierra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Stetson Sierra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stetson Sierra marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stetson Sierra marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Crave Versace Jeans Couture Man Jean Paul Gaultier Le Male Tonique Cologne Maurer & Wirtz Tabac Lomani Network Halston Catalyst for Men Dana Canoe for Men Czech & Speake Oxford & Cambridge s.Oliver QS by s.Oliver Male Arno Sorel Shaman Nicolai Parfumeur Createur Carre d'As Montblanc Presence Cool