Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

Stetson Black Coty dla mężczyzn

Stetson Black Coty dla mężczyzn

skórzany

Stetson Black marki Coty to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Stetson Black został wydany w 2005 roku. Nutę głowy stanowi drzewo sandałowe; nutami serca są przyprawy, lawenda i nuty drzewne; nutą bazy jest zamsz. Ten zapach jest zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance of The Year Men`s Popular Appeal 2006.

Drzewo sandałowe

Przyprawy Lawenda Nuty drzewne

Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stetson Black by Coty.

Stetson Black Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Stetson Black, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Stetson Black, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stetson Black marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stetson Black marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Cacharel Amor pour Homme Chanel Allure Homme Sport Guerlain Heritage Eau de Toilette Roccobarocco Gold Jeans Cologne By Kilian Straight to Heaven Jo Wood Organics Usiku MDCI Parfums Ambre Topkapi O Boticario Quasar Fire Louis Feraud Nuit des Sens Kenzo Once Upon a Time pour Homme Antonio Miro Siesta Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 6 Piper Officinarum