Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Stetson All American Coty dla mężczyzn

Stetson All American Coty dla mężczyzn

ziołowy
Stetson All American Coty dla mężczyzn Zdjęcia

Stetson All American marki Coty to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Stetson All American został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są imbir i gujawa; nutami serca są szałwia, gałka muszkatołowa, zamsz i paproć; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula i ambra.

Imbir Gujawa

Szałwia Gałka muszkatołowa Zamsz Paproć

Wetyweria Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stetson All American by Coty.

Stetson All American Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Stetson All American, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Stetson All American, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stetson All American marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stetson All American marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Police Uomo Police The Body Shop Kistna Adidas Adidas Ice Dive The Crown Perfumery Co. Crown Park Royal Tonatto Profumi Albi Jovan Sex Appeal James Heeley Cedre Blanc D.S. & Durga Coriander Demeter Fragrance Black Pepper Thymes Moonflower Mansfield Antonio De Curtis CnR Create Gemini for Men