Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Stetson All American Coty dla mężczyzn

Stetson All American Coty dla mężczyzn

ziołowy
Stetson All American Coty dla mężczyzn Zdjęcia

Stetson All American marki Coty to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Stetson All American został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Harry Fremont. Nutami głowy są imbir i gujawa; nutami serca są szałwia, gałka muszkatołowa, zamsz i paproć; nutami bazy są wetyweria, piżmo, paczula i ambra.

Imbir Gujawa

Szałwia Gałka muszkatołowa Zamsz Paproć

Wetyweria Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stetson All American by Coty.

Stetson All American Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Stetson All American, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Stetson All American, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stetson All American marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stetson All American marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Carolina Herrera 212 Men a Summer on Ice 2003 L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo Trussardi Trussardi Inside Iced 50 Cent Power by 50 Cent Adidas Adidas Ice Dive Demeter Fragrance Chai Tea Demeter Fragrance Always Energetic James Heeley Esprit du Tigre D`Orsay Chevalier d'Orsay Eisenberg J'ose Lord`s Jester Dionysus