Marki » C » kwiatowe « Grupy

Sand & Sable Coty dla kobiet

Sand & Sable Coty dla kobiet

Miałem: 1

tuberozowy
Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia

Sand & Sable marki Coty to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sand & Sable został wydany w 1981 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, gardenia, jaśmin, róża, nuty zielone i brzoskwinia.

Tuberoza Gardenia Jaśmin Róża Nuty zielone Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sand & Sable by Coty.

Sand & Sable Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Obłędnie słodka, zielono-maślana tuberoza.
Dosyć sztuczna.
Zapach bardzo trwały i intensywny.
Dla miłośników tuberozy konieczny do przetestowania jako klasyka gatunku, w przeciwnym razie można sobie odpuścić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Sand & Sable, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Sand & Sable, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sand & Sable marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sand & Sable marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Celine Dion Sensational Serge Lutens Sarrasins I Profumi di Firenze I Fiori del Cielo Woods of Windsor Mimosa Sarah Horowitz Parfums Perfect Love Chloe Chloe Eau de Parfum Intense Hermes Caleche Fleurs de Mediterranee Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Profumum Roma Ninfea Nazareno Gabrielli Nazareno Profumi di Pantelleria Tanit Novaya Zarya Milaya Dnem