Marki » C » kwiatowe « Grupy

Sand & Sable Coty dla kobiet

Sand & Sable Coty dla kobiet

Miałem: 1

tuberozowy
Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia Sand & Sable Coty dla kobiet Zdjęcia

Sand & Sable marki Coty to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sand & Sable został wydany w 1981 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak tuberoza, gardenia, jaśmin, róża, nuty zielone i brzoskwinia.

Tuberoza Gardenia Jaśmin Róża Nuty zielone Brzoskwinia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sand & Sable by Coty.

Sand & Sable Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Obłędnie słodka, zielono-maślana tuberoza.
Dosyć sztuczna.
Zapach bardzo trwały i intensywny.
Dla miłośników tuberozy konieczny do przetestowania jako klasyka gatunku, w przeciwnym razie można sobie odpuścić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Sand & Sable, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Sand & Sable, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sand & Sable marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sand & Sable marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Caleche Eau Delicate Gucci Eau de Gucci Fragonard Rose de Mai Hugo Boss Boss Orange Mariah Carey M Ultra Pink Barneys New York Route du The April Aromatics Jasmina Norma Kamali Zagara Revlon Fleurs de Jontue Iris de Fete Principessa Beauty Bellocia L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom) Joya Shades of Dusk Starleaf