Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Masumi Coty dla kobiet

Masumi Coty dla kobiet

Masumi Coty dla kobiet Zdjęcia Masumi Coty dla kobiet Zdjęcia Masumi Coty dla kobiet Zdjęcia

Masumi marki Coty to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Masumi został wydany w 1967 roku. Nutami głowy są drzewo różane, bergamotka, ananas i melon; nutami serca są kardamon, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, cedr virginia, Żywica bursztynowa i wanilia.

Drzewo różane Bergamotka Ananas Melon

Kardamon Róża Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Cedr Virginia Żywica bursztynowa Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Masumi by Coty.

S.T. Dupont pour Femme
Rive Gauche

Masumi Recenzje Perfum

noc_czerwcowa
noc_czerwcowa

Kiedyś używałam ich często. Był w nich las, stary, suchy. Taki, że przy każdym ruchu wszystko trzaskało pod nogami. I było piżmo: słodkawo-mydlane. I nie było kwiatów - nie czułam ich, co w owym czasie było dla mnie nowością.
Zapamiętałam trwałość zapachu i coś, co kojarzyło mi się z dojrzałymi, eleganckimi kobietami. Byłam wtedy bardzo młodziutka i chyba przeszkadzała mi pewna "dorosłość" i "okazjonalność" tych perfum. Z ulgą powitałam moje odkrycia zapachów lżejszych, niezobowiązujących.

Izabela
Izabela

Fajnie było sobie je przypomnieć.
Pamiętam je bardzo słabo, ale ostatnio dzięki uprzejmości koleżanki, mogłam sobie odświeżyć pamięć o nich.
Całość jest bardzo spójna, więc poszczególne składniki są ciężko wyławialne.
Od pierwszego powąchania czuć klimat vintage. Początkowo u mnie na skórze wymydla się. I piżmo w swojej mydlanej postaci jest numerem jeden.
Już miałam je obsmarować w recenzji, gdy niespodziewanie piżmo ustępuje innym składnikom. Jakby pozostałe nuty wystartowały z opóźnieniem.
Są to bardzo klimatyczne perfumy, nuty drzewne z lekkim podbiciem mchowym. Zapach letniego lub raczej wiosennego lasu, gdzie slońce przebija się przez gęstwinę drzew.
Mogą się podobać, są bardzo eleganckie, kobiece, nie udziwnione. Szkoda, że są tak słabo dostępne. Stały się klasyką, moim zdaniem.

Majka16
Majka16

Były to moje pierwsze, prawdziwe perfumy, zakupione w kolorowym sklepie PEWEX, nie pamiętam pojemności ale chyba nie była za duża bo kosztowały 2,65 $. Płaski flakonik z zieloną nakladka na atomizerze, tamten zapach mogę ocenić bo nadal tkwi w mojej podświadomości jako zwiewny a mimo to cieply, mega trwały i ogoniasty. Kochałam go będąc młoda kobietą-dziewczyna i ciągle na niego zbierałam żeby mieć na "zapas". Nie znam obecnej wersji ale mam wrażenie że wraz ze zmiana flakonika zmienił się i zapach. Nie będę próbować, niech pozostanie we wspomnieniach tamten ....

Masumi by Coty 3.72 out of 5 based on 36 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Masumi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Masumi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Masumi marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Masumi marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Coupon Code Fragrantica
Yves Saint Laurent Opium Versace Versense Yardley Chique Estée Lauder Youth-Dew Christian Dior Dior Addict Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini Sisley Soir de Lune Sisley Eau du Soir Dolce&Gabbana D&G Light Blue Oriflame M by Marcel Marongiu Coty Pret a Porter Gres Cabochard Fendi Fendi Theorema Slava Zaitsev Maroussia Laura Biagiotti Venezia 2011 Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Guerlain Samsara Eau de Parfum Givenchy Organza Molinard Habanita Cartier Le Baiser Du Dragon