Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet

La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet

kakaowy
La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia

La Voce Renee Fleming marki Coty to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. La Voce Renee Fleming został wydany w 2008 roku. La Voce Renee Fleming stworzyli Ann Gottlieb i Carlos Benaim. Nutami głowy są marakuja i trufla; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są ciemna czekolada i drzewo hebanowe.

Marakuja Trufla

Jaśmin Konwalia

Ciemna czekolada Drzewo hebanowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Voce Renee Fleming by Coty.

La Voce Renee Fleming Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty La Voce Renee Fleming, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty La Voce Renee Fleming, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Voce Renee Fleming marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Voce Renee Fleming marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Roberto Cavalli Serpentine Avon In Bloom Calvin Klein Euphoria Crystal Edition Estée Lauder Private Collection Amber Ylang Ylang MDCI Parfums Promesse de l`Aube Prada L`Eau Ambree Profumum Roma Neroli Joaquin Cortes 24k Woman Oriflame Grace Madonna Nudes 1979 Pour Femme Frederic Malle Portrait of a Lady