Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet

La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet

kakaowy
La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia La Voce Renee Fleming Coty dla kobiet Zdjęcia

La Voce Renee Fleming marki Coty to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. La Voce Renee Fleming został wydany w 2008 roku. La Voce Renee Fleming stworzyli Ann Gottlieb i Carlos Benaim. Nutami głowy są marakuja i trufla; nutami serca są jaśmin i konwalia; nutami bazy są ciemna czekolada i drzewo hebanowe.

Marakuja Trufla

Jaśmin Konwalia

Ciemna czekolada Drzewo hebanowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Voce Renee Fleming by Coty.

La Voce Renee Fleming Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty La Voce Renee Fleming, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty La Voce Renee Fleming, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Voce Renee Fleming marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Voce Renee Fleming marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Tresor Elixir NafNaf NafNaf Christian Lacroix C`est la Fete Patchouli Animale Animale Animale Madeleine Vionnet Madeleine Vionnet Les Parfums de Rosine Secrets de Rose Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Rasasi Azhaar Bogner Bogner Wood Women Givenchy Play For Her Oriflame Midnight Pearl Andrea Maack Sharp