Marki » C » kwiatowe « Grupy

L`Origan Coty dla kobiet

L`Origan Coty dla kobiet

L`Origan Coty dla kobiet Zdjęcia L`Origan Coty dla kobiet Zdjęcia L`Origan Coty dla kobiet Zdjęcia L`Origan Coty dla kobiet Zdjęcia

L`Origan marki Coty to kwiatowe perfumy dla kobiet. L`Origan został wydany w 1905 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Francois Coty. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza, kolendra, pieprz i brzoskwinia; nutami serca są gałka muszkatołowa, przyprawy, jaśmin, fiołek, róża, ylang-ylang i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są benzoes, cedr virginia, kadzidło, piżmo, drzewo sandałowe, wanilia, cywet i kumaryna.

Bergamotka Pomarańcza Kolendra Pieprz Brzoskwinia

Gałka muszkatołowa Przyprawy Jaśmin Fiołek Róża Ylang-ylang Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Benzoes Cedr Virginia Kadzidło Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Cywet Kumaryna

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L`Origan by Coty.

L'Heure Bleue
Krasnaya Moskva

L`Origan Recenzje Perfum

marialisa
marialisa

Tańsza i bardziej prymitywna wersja L'Heure Bleue, którą można łatwiej i za mniejsze pieniądze upolować na aukcjach. Uwaga - brać tylko w perfumach, bo ciecz nalana we flakoniki jak na zdjęciu, nie ma nic wspólnego z oryginalnym zamysłem perfumiarza (testowałam). L'Origan jest z L'Heure Bleue spowinowacony, ale nie dotyczy ich niestety pokrewieństwo dusz. "Półmrok" to tajemnica, którą nie da się objąć słowami, to uczucia, nerwy, emocje, słodka i nieznośnie smutna nostalgia, zaś L'Origan - prawie-orientalny goździkowy kisiel na bardzo ładnej, piżmowo-ambrowej bazie, jakich teraz nie robią - za gęsta, za cielesna. Bardzo dobre, unikatowe perfumy, którym zabrakło tylko jednego - dotknięcia geniusza. Tylko i aż.

darkblueyed
darkblueyed

Pani z dziekanatu- to pojecie, ktore polskiemu studentowi mowi wszystko. Tylko w USA nie jest przystajace do niczego... Kruchutka Allyson z siwymi wlosami, zebranymi w koczek, usmiecha sie slicznie i przychyla mi nieba. Pachnie jak aniol- galka muszkatolowa i pieprzem natartymi cywetem, a to wszystko wydobywane jest z szufladki zrobionej z sandalowego drewna. Bergamotowa skorka pryska olejkiem na rumieniec brzoskwini. Pieprzu troszeczke, tak aby, aby... Piekne, retro cala gebusia ale nie bez pazurka. Moze to nie pazurek ale ciern rozy bulgarskiej? Jak tego nie kochac? Kochac, przytulac i brac do serca... A potem pokropic Zubrowka (kumaryna) i cieszyc sie, ze bycie dorosla studentka z wrazliwym nosem, ma swoje dobre strony.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty L`Origan, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty L`Origan, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L`Origan marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L`Origan marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Dazzling Gold Christian Dior Lily Rochas Lumiere Celine Dion Sensational Antonio Puig Barbie Pink Hampton Sun Privet Bloom Antonio Banderas Spirit VIP for Women Lorenzo Villoresi Teint de Neige Maitre Parfumeur et Gantier Tubereuse Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Ulric de Varens Chic Issime Jill Stuart Night Jewel