Marki » C » drzewno - szyprowe « Grupy

Imprevu Coty dla kobiet

Miałem: 3

skórzany
aldehydowy
Imprevu Coty dla kobiet Zdjęcia Imprevu Coty dla kobiet Zdjęcia Imprevu Coty dla kobiet Zdjęcia

Imprevu marki Coty to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Imprevu został wydany w 1965 roku. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza i aldehydy; nutami serca są goździk (przyprawa), skóra i nuty kwiatowe; nutami bazy są nuty drzewne i mech dębowy.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Aldehydy

Goździk (przyprawa) Skóra Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imprevu by Coty.

Imprevu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Imprevu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Imprevu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imprevu marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imprevu marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Paco Rabanne XS Extreme Christian Dior Bois D`argent Guerlain Coriolan Montana Montana Homme Hermes Hermessence Vetiver Tonka Yves Saint Laurent Kouros Fraicheur Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Trussardi Fresh Uomo Tauer Perfumes 03 Lonestar Memories Alain Delon Iquitos Coty Stetson Rich Suede Azzaro Azzaro