Marki » C » drzewno - szyprowe « Grupy

Imprevu Coty dla kobiet

Miałem: 3

skórzany
aldehydowy
Imprevu Coty dla kobiet Zdjęcia Imprevu Coty dla kobiet Zdjęcia Imprevu Coty dla kobiet Zdjęcia

Imprevu marki Coty to drzewno - szyprowe perfumy dla kobiet. Imprevu został wydany w 1965 roku. Nutami głowy są bergamotka, gorzka pomarańcza i aldehydy; nutami serca są goździk (przyprawa), skóra i nuty kwiatowe; nutami bazy są nuty drzewne i mech dębowy.

Bergamotka Gorzka pomarańcza Aldehydy

Goździk (przyprawa) Skóra Nuty kwiatowe

Nuty drzewne Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Imprevu by Coty.

Imprevu Recenzje Perfum

Imprevu by Coty 4.50 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Imprevu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Imprevu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Imprevu marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Imprevu marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Serge Lutens Santal Blanc Acqua di Parma Acqua di Parma Profumo Yves Saint Laurent Kouros Fraicheur Decleor Un Air de Java Roger & Gallet Vetyver Bond No 9 H.O.T. Always Etat Libre d`Orange Rien Frapin Passion Boisee Carven Le Vetiver Azzaro Azzaro Hugo Boss Boss Spirit Cofinluxe Watt Blue