Marki » C » kwiatowo - wodne « Grupy

Ghost Myst Coty dla kobiet

Ghost Myst Coty dla kobiet

wodny

Ghost Myst marki Coty to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Ghost Myst został wydany w 1995 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, mandarynka, brzoskwinia, magnolia, czerwone jagody, nuty wodne, drzewo sandałowe i piżmo.

Jaśmin Mandarynka Brzoskwinia Magnolia Czerwone jagody Nuty wodne Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ghost Myst by Coty.

Ghost Myst Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Ghost Myst, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Ghost Myst, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ghost Myst marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ghost Myst marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - wodne
Ralph Lauren Polo Sport Woman Escada Into the Blue Rochas Aquawoman Avon Blue Rush for Her Reminiscence Rem Issey Miyake L`Eau d`Issey Reflection In A Drop Germaine Monteil L`Eau De Monteil Tommy Hilfiger Tommy Summer Girl 2009 Eau D`Italie Au Lac Ebba Los Angeles Miss Marisa Bjorn Borg Love All Foxy Red Oriflame Eclipse