Marki » C » kwiatowe « Grupy

Fatale Coty dla kobiet

Fatale Coty dla kobiet

Miałem: 2 Chcę: 1

żółtych kwiatów

Fatale marki Coty to kwiatowe perfumy dla kobiet. Fatale został wydany w 1988 roku. Nutę głowy stanowi nuty zielone; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, narcyz, gardenia, tuberoza, wiciokrzew i róża; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy i ambra.

Nuty zielone

Goździk (roślina) Jaśmin Narcyz Gardenia Tuberoza Wiciokrzew Róża

Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fatale by Coty.

Fatale Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Fatale, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Fatale, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fatale marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fatale marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Serge Lutens Fleurs d'Oranger Guerlain Lovely Cherry Blossom Gold Sparkles Marks and Spencer Florentyna St. John St. John Eau de Parfum Roberto Verino VV Platinum Mariah Carey Luscious Pink Deluxe Edition Parfum Amouage Ciel Pour Femme Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Love M∙A∙C Creations Pinkaura Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Romeo Gigli Laki L`Occitane en Provence Fleurs de Brignoles (Plum Blossom)