Marki » C » orientalno - przyprawowe « Grupy

Miałem: 1 Chcę: 2

karmelowy
kokosowy
tropikalny

Dulce Vanilla marki Coty to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Dulce Vanilla został wydany w 1999 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak ambra, kokos, malina i karmel.

Ambra Kokos Malina Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dulce Vanilla by Coty.

Dulce Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Dulce Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Dulce Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dulce Vanilla marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dulce Vanilla marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Yves Saint Laurent Nu Azzaro Oh La La Bourjois Clin d'Oeil Cosmic Girl Histoires de Parfums 1969 Parfum de Revolte Giorgio Armani Attitude Extreme Coty Dark Vanilla Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Mysterieuse XII Yves Saint Laurent Opium Fraicheur d'Orient SoOud Asmar Hilde Soliani Saaliiisssiimo By Bobo Dinner Kristen Michele Epice Orientale