Marki » C » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Complice Coty dla kobiet

Complice Coty dla kobiet

Complice Coty dla kobiet Zdjęcia

Complice marki Coty to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Complice został wydany w 1973 roku. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, bergamotka, brzoskwinia, aldehydy i przyprawy; nutami serca są goździk (roślina), narcyz, korzeń irysa, róża, konwalia i bez; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, mech dębowy, benzoes i cywet.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka Brzoskwinia Aldehydy Przyprawy

Goździk (roślina) Narcyz Korzeń irysa Róża Konwalia Bez

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Mech dębowy Benzoes Cywet

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Complice by Coty.

Complice Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Complice, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Complice, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Complice marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Complice marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Hermes Caleche Van Cleef & Arpels First Eau d'Ete 2006 Amouage Amouage Gold pour Femme Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Dry Clean Karl Lagerfeld Lagerfeld Femme The Body Shop Japanese Musk Perfume Oil Jean Charles Brosseau Ombre D'Or ID Parfums Le Secret de la Rose Lancome Climat Roberto Capucci Yendi Serge Lutens L’Eau Serge Lutens Arrogance Arrogance Les Perfumes Fleur de Crystal