Marki » C » « Grupy

Chanson d'Eau Coty dla kobiet

Chanson d'Eau Coty dla kobiet

Chanson d'Eau marki Coty to perfumy dla kobiet. Chanson d'Eau został wydany w 1995 roku. Nutami głowy są mandarynka, bazylia i lawenda; nutami serca są jaśmin, kardamon i mango; nutami bazy są fasolka tonka i drzewo sandałowe.

Mandarynka Bazylia Lawenda

Jaśmin Kardamon Mango

Fasolka tonka Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanson d'Eau by Coty.

Eau Fraiche
Little Black Dress Eau Fraiche

Chanson d'Eau Recenzje Perfum

coralin
coralin

Nigdy nie miałam EDT, ale dezodorantów perfumowanych sporo. Świetny zapach na polskie lato. Trawy, delikatne kwiaty, a poza tym rozwija się i jest trwały. Trochę chyba niedoceniany. Zamierzam kupić EDT.

Espena
Espena

Pierwsze "poważne" perfumy, których używałam
iks lat temu. Pamiętam, że wtedy (gdy miałam
jakieś piętnaście lat) bardzo mi się podobały.
Kilka lat temu skusiłam się w perfumerii
na test. By powspominać "zapach wczesnej
młodości". Niestety, rozczarowałam się
na całej linii. Mocny, trawiasty, wręcz
duszący. Ciągle go czułam i wręcz nie
mogłam oddychać.

regndronning
regndronning

Zieloność ostra, trochę agresywna, utrzymująca się długo. Budząca dobrze o poranku, świeżość majowej łąki. Prawie że męskie, zdecydowane. Kardamon w tle, ale ostry a nie pierniczkowy. Na codzień, raczej nie na randkę.

kadanka
kadanka

ten zapach zawsze odbieralam jako won swiezo skoszonej trawy, ale taka konkretnie podkrecona - wsciekle trawiasty (nieco syntetyczny) zapach, dla mnie męcząco-duszący

Dakini
Dakini

Chanson d'Eau, to zapach, którego długo nie doceniałam. Przechodziłam obok niego obojętnie, czasami od niechcenia spryskałam nadgarstek w perfumerii, ale nie uległam pokusie, by kupić flakonik.
I oto wystarczyło, by rynek perfumiarski zalała fala kompozycji owockowo-pralinkowo-paczulowych i nagle zatęskniłam za bazylią, lawendą, kardamonem czy tonką, za wytrawną, lodowatą rześkością wody.
To piosenka o świecie roślin zroszonych obfitym deszczem.
Pięknie się rozwija, nie dusi, nie podlizuje sie nosowi, ale nuci sobie wielozwrotkową melodię pokazując po kolei wszystkie składniki.
Może owoce są tu mniej wyczuwalne. Ale to dobrze, bo kompozycja nie zamienia się w banalny owocowy kompocik, lecz zachowuje swój przyprawowy, nieco surowy charakter.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Chanson d'Eau, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Chanson d'Eau, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanson d'Eau marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanson d'Eau marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Voile d'Ambre Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Coty Pret a Porter Dolce&Gabbana D&G Anthology La Roue de La Fortune 10 Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II Cacharel Eden Priscilla Presley Indian Summer Serge Lutens Feminite du Bois Yves Saint Laurent Manifesto Hermes Eau des Merveilles Britney Spears Fantasy The Naughty Remix Yves Saint Laurent Baby Doll Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Estée Lauder Sensuous Noir The Different Company Sublime Balkiss Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Christian Dior Dior Addict Yves Rocher So Elixir Purple Eau de Parfum Yves Rocher So Elixir Versace Versense