Marki » C » kwiatowe « Grupy

Chanson d'Air Coty dla kobiet

Chanson d'Air Coty dla kobiet

aldehydowy

Chanson d'Air marki Coty to kwiatowe perfumy dla kobiet. Chanson d'Air został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są nuty owocowe, aldehydy i kwiat pomarańczy; nutami serca są tuberoza, jaśmin i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Nuty owocowe Aldehydy Kwiat pomarańczy

Tuberoza Jaśmin Lilia

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chanson d'Air by Coty.

Chanson d'Air Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Coty Chanson d'Air, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Coty Chanson d'Air, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chanson d'Air marki Coty. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chanson d'Air marki Coty reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Beauty Giorgio Armani Acqua di Gio Yves Rocher Pur Desir de Lys Annick Goutal Le Mimosa Christian Dior Dior Addict Eau Sensuelle Hugo Boss Boss Jour Pour Femme Yves Rocher Secret d`Essences Neroli Yves Rocher Rose Absolue Faberlic Aora Trussardi Trussardi A Way for Her Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Avon Expressions by Reese Witherspoon: Laugh Often Nejma Nejma 5 Oriflame Possess Esprit Connect for Her Isabella Rossellini Daring Lady Gaga Eau de Gaga 001 Rochas Aquawoman Nejma Nejma 6 Escada Escada S