Marki » C » kwiatowe « Grupy

Costes 2 Costes dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

cynamonowy
Costes 2 Costes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Costes 2 marki Costes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Costes 2 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, cynamon, benzoes, esencja różana, geranium i drzewo gwajakowe.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cynamon Benzoes Esencja różana Geranium Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Costes 2 by Costes.

Costes 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Costes Costes 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Costes Costes 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Costes 2 marki Costes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Costes 2 marki Costes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chopard Happy Spirit Elizabeth Taylor Gardenia Tom Tailor Bodytalk Woman Nina Ricci L`Air du Temps Couture Edition Fine Fragrances & Cosmetics White Satin Gap Dream More Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Floris Malmaison Jacques Fath Jacques Fath Irissime Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Ulric de Varens Chic Issime Lalique Fleur de Cristal