Marki » C » kwiatowe « Grupy

Costes 2 Costes dla kobiet i mężczyzn

Miałem: 2 Chcę: 1

cynamonowy
Costes 2 Costes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Costes 2 marki Costes to kwiatowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Costes 2 został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivia Giacobetti. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat afrykańskiej pomarańczy, cynamon, benzoes, esencja różana, geranium i drzewo gwajakowe.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Cynamon Benzoes Esencja różana Geranium Drzewo gwajakowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Costes 2 by Costes.

Costes 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Costes Costes 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Costes Costes 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Costes 2 marki Costes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Costes 2 marki Costes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Stella McCartney Stella Rose Absolute Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Jean Patou Amour Amour Acqua di Genova Gold Demeter Fragrance White Bouquet Stella McCartney Sheer Stella 2007 Loewe Aire Loewe Caron Pois de Senteur Rothenstein Cri de Fleur Krigler English Promenade 19 Tokyo Milk Parfumarie Curiosite French Kiss