Marki » C » drzewno - kwiatowo - piżmowe « Grupy

Sugarwood Costamor dla kobiet

Sugarwood Costamor dla kobiet

ziołowy
Sugarwood Costamor dla kobiet Zdjęcia Sugarwood Costamor dla kobiet Zdjęcia

Sugarwood marki Costamor to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, figa, trzcina, cukier, jaśmin, piżmo, irys, wanilia, cedr virginia i piwonia.

Bergamotka Figa Trzcina Cukier Jaśmin Piżmo Irys Wanilia Cedr Virginia Piwonia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sugarwood by Costamor.

Sugarwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Costamor Sugarwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Costamor Sugarwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sugarwood marki Costamor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sugarwood marki Costamor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - kwiatowo - piżmowe
Calvin Klein CK One Scene Canali Canali Men Chopard Casran Davidoff Good Life Frederic Malle Angéliques Sous La Pluie Tommy Hilfiger Tommy 10 Elizabeth Arden Mediterranean CoSTUME NATIONAL 21 Krizia Easy Krizia Gendarme Grabazzi Givenchy Very Irresistible Poesie d’un Parfum d’Hiver Cedre d’Hiver CnR Create Leo for Men