Marki » C » drzewno - wodne « Grupy

Beachwood Costamor dla kobiet

Beachwood Costamor dla kobiet

wodny
Beachwood Costamor dla kobiet Zdjęcia Beachwood Costamor dla kobiet Zdjęcia

Beachwood marki Costamor to drzewno - wodne perfumy dla kobiet. Beachwood został wydany w 2009 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak jaśmin, nuty wodne, ambra, piżmo, kokos, bergamotka, mandarynka, lawenda, neroli, cedr virginia i drzewo sandałowe.

Jaśmin Nuty wodne Ambra Piżmo Kokos Bergamotka Mandarynka Lawenda Neroli Cedr Virginia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beachwood by Costamor.

Beachwood Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Costamor Beachwood, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Costamor Beachwood, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beachwood marki Costamor. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beachwood marki Costamor reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - wodne
Versace Versace Man Eau Fraiche Yves Saint Laurent Kouros Tatoo CB I Hate Perfume Eternal Return Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool For Men DSQUARED² She Wood Azzaro Chrome Sport Arno Sorel Cursus Marina Yachting Marina LR Michael Schumacher Adolfo Dominguez Agua de Sandalo Des Filles a la Vanille Toi Mon Demon Joop! Splash