Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Vice & Virtue Cosme Decorte dla kobiet

Vice & Virtue Cosme Decorte dla kobiet

Vice & Virtue Cosme Decorte dla kobiet Zdjęcia

Vice & Virtue marki Cosme Decorte to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Vice & Virtue został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Nutami głowy są mandarynka, konwalia i cyklamen; nutami serca są irys, jaśmin, róża i malina; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr virginia i ambra.

Mandarynka Konwalia Cyklamen

Irys Jaśmin Róża Malina

Piżmo Paczula Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Vice & Virtue by Cosme Decorte.

Vice & Virtue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Cosme Decorte Vice & Virtue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Cosme Decorte Vice & Virtue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Vice & Virtue marki Cosme Decorte. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Vice & Virtue marki Cosme Decorte reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yohji Yamamoto Yohji Yamamoto pour Femme Avon Be ... Kissable! Love Passport A Bloom Miss Sixty Miss Sixty Summer Collection 2008 Victoria`s Secret Dream Angels Desire Biotherm Eau d'Energie Yves Rocher Yria Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Acqua di Stresa Acqua di Stresa Sarah Jessica Parker SJP NYC So...? So...? Shop until u drop Molinard Mirea