Marki » C » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Eau de Cobson Orange-Bergamot Corinne Cobson dla mężczyzn

Eau de Cobson Orange-Bergamot Corinne Cobson dla mężczyzn

lekko korzenny

Eau de Cobson Orange-Bergamot marki Corinne Cobson to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Bernard Ellena. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, różowy pieprz, mandarynka, grejpfrut i bergamotka.

Pomarańcza Różowy pieprz Mandarynka Grejpfrut Bergamotka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau de Cobson Orange-Bergamot by Corinne Cobson.

Eau de Cobson Orange-Bergamot Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau de Cobson Orange-Bergamot marki Corinne Cobson. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau de Cobson Orange-Bergamot marki Corinne Cobson reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Guess Guess Man Thierry Mugler Innocent Illusion Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Air-Val International Winnie The Pooh L`Erbolario Orangerie Fragonard Riviera Riviera JoAnne Bassett Colette Acorelle Lotus Bambou Cale Fragranze d’Autore Tepidarium Illume Happiology Yuzu Mint Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Erbario Toscana Agrumato di Costa