Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

migdałowy
kwaśny
lekko korzenny

Witch Taranee marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są rabarbar i lukrecja; nutami serca są irys, wanilia i figa; nutami bazy są piżmo i migdał.

Rabarbar Lukrecja

Irys Wanilia Figa

Piżmo Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Witch Taranee by Corine de Farme.

Witch Taranee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Witch Taranee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Witch Taranee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Witch Taranee marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Witch Taranee marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Moschino Cheap & Chic Light Clouds Voluspa Vanity Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly Love Passport Fairy Wish Revlon Electric Youth by Debbie Gibson Faberlic O Feerique Sensuelle Bjorn Borg Love All Vivid Violet Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 2 Armenica Vulgaris