Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Mam: 1 Chcę: 1

migdałowy
kwaśny
lekko korzenny

Witch Taranee marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są rabarbar i lukrecja; nutami serca są irys, wanilia i figa; nutami bazy są piżmo i migdał.

Rabarbar Lukrecja

Irys Wanilia Figa

Piżmo Migdał

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Witch Taranee by Corine de Farme.

Witch Taranee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Witch Taranee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Witch Taranee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Witch Taranee marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Witch Taranee marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Britney Spears Fantasy Annick Goutal Eau De Charlotte Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Miller Harris Coeur d`Ete Avril Lavigne Black Star Elizabeth Arden 5th Avenue Style Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Ganache Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Bjorn Borg Love All Vivid Violet Swiss Arabian Abeer al Majlis