Marki » C » aromatyczno - owocowe « Grupy

Witch Irma Corine de Farme dla kobiet

tropikalny
wodny
ozonowy

Witch Irma marki Corine de Farme to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, czerwona porzeczka i arbuz; nutami serca są brzoskwinia i papaja; nutami bazy są piżmo i malina.

Pomarańcza Czerwona porzeczka Arbuz

Brzoskwinia Papaja

Piżmo Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Witch Irma by Corine de Farme.

Witch Irma Recenzje Perfum

gingerjane
gingerjane

Kolejne z gatunku "Za takie pieniądze nie masz prawa tak ładnie pachnieć".

Fajny, ciekawy miks. Wprawdzie z nut, do których przyznaje się producent czuć tylko trochę porzeczki, ale porzeczkę trzyma w ramionach coś niewątpliwie fajnego. Zapach ma w sobie coś intrygującego, biorąc pod uwagę cenę to pewnie jakiś syntetyk, ale jako odświeżająca woda na lato idealny!

Z perfumami z tej serii jest trochę tak jak z Seatem Leonem - małe to, niepozorne, ale jak mu depniesz to idzieeeeeeee jak przecinak (:

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Witch Irma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Witch Irma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Witch Irma marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Witch Irma marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Davidoff Cool Water Game Happy Summer For Men David & Victoria Beckham Intense Instinct Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Oxbow Hawaiian Fantasy for Men B Never Too Busy To Be Beautiful Ladyboy Anya`s Garden Pan Demeter Fragrance Redhead in Bed Demeter Fragrance Fig Leaf Remy Latour Cigar La Bouquetiere Ambre et Mure Black Phoenix Alchemy Lab Snow, Glass, Apple Huitieme Art Parfums Aube Pashmina