Marki » C » aromatyczno - owocowe « Grupy

Witch Irma Corine de Farme dla kobiet

tropikalny
wodny
ozonowy

Witch Irma marki Corine de Farme to aromatyczno - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są pomarańcza, czerwona porzeczka i arbuz; nutami serca są brzoskwinia i papaja; nutami bazy są piżmo i malina.

Pomarańcza Czerwona porzeczka Arbuz

Brzoskwinia Papaja

Piżmo Malina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Witch Irma by Corine de Farme.

Witch Irma Recenzje Perfum

gingerjane
gingerjane

Kolejne z gatunku "Za takie pieniądze nie masz prawa tak ładnie pachnieć".

Fajny, ciekawy miks. Wprawdzie z nut, do których przyznaje się producent czuć tylko trochę porzeczki, ale porzeczkę trzyma w ramionach coś niewątpliwie fajnego. Zapach ma w sobie coś intrygującego, biorąc pod uwagę cenę to pewnie jakiś syntetyk, ale jako odświeżająca woda na lato idealny!

Z perfumami z tej serii jest trochę tak jak z Seatem Leonem - małe to, niepozorne, ale jak mu depniesz to idzieeeeeeee jak przecinak (:

Witch Irma by Corine de Farme 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Witch Irma, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Witch Irma, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Witch Irma marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Witch Irma marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - owocowe
Elizabeth Arden Green Tea Tropical Adidas Adidas Originals Lobogal Lobogal Pour Lui L`Erbolario Rugiada d`Oriente Oxbow Hawaiian Fantasy for Men Yves Rocher Neblina Victoria`s Secret Strawberries and Champagne Sage Machado Amber & Carnelian Mirato Malizia Bon Bons Cherry Up Lubin Figaro Marc Ecko UNLTD Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 4 Rubus Idaeus