Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Witch Hay Lin Corine de Farme dla kobiet

Witch Hay Lin Corine de Farme dla kobiet

Miałem: 1

kwaśny

Witch Hay Lin marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi piżmo; nutą serca jest czerwone jagody; nutami bazy są róża i nuty drzewne.

Piżmo

Czerwone jagody

Róża Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Witch Hay Lin by Corine de Farme.

Witch Hay Lin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Witch Hay Lin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Witch Hay Lin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Witch Hay Lin marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Witch Hay Lin marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Romane Vida Birds of Paradise Romea D`Ameor The Taj Mahal’s Eternal Love s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Giorgio Beverly Hills Giorgio Holiday Lollia Believe Emanuel Ungaro Apparition Parfum Revelation s.Oliver s.Oliver City Beach Woman Jeanne Arthes Boum Jeanne Arthes Love Generation Pink Lacoste Joy of Pink Gabriela Sabatini Latin Dance Royal Doulton Doulton