Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Witch Hay Lin Corine de Farme dla kobiet

Witch Hay Lin Corine de Farme dla kobiet

Miałem: 1

kwaśny

Witch Hay Lin marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi piżmo; nutą serca jest czerwone jagody; nutami bazy są róża i nuty drzewne.

Piżmo

Czerwone jagody

Róża Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Witch Hay Lin by Corine de Farme.

Witch Hay Lin Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Witch Hay Lin, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Witch Hay Lin, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Witch Hay Lin marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Witch Hay Lin marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chaumet Chaumet L'eau Salvador Dali Dalimix Alfred Sung Bijou Lancome Benghal Yllozure Yllozureole Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Jacadi Jacadi Neil Morris Coral Gin Tonic Happy Hour Women O Boticario Myriad Diesel Fuel for Life Summer Bjorn Borg Love All Hot Pink