Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Witch Corn Corine de Farme dla kobiet

Witch Corn Corine de Farme dla kobiet

kokosowy

Witch Corn marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czarna porzeczka i jeżyna; nutami serca są truskawka i nuty kwiatowe; nutami bazy są fasolka tonka, wanilia i kokos.

Czarna porzeczka Jeżyna

Truskawka Nuty kwiatowe

Fasolka tonka Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Witch Corn by Corine de Farme.

Witch Corn Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Witch Corn, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Witch Corn, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Witch Corn marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Witch Corn marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Pussy Deluxe Pussy Deluxe Victoria`s Secret More PINK Please Luciano Soprani Flirt Issimo Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Miller Harris Coeur d`Ete Alain Delon Samourai Woman Love Gold Profumi del Forte Vittoria Apuana Stacked Style Dolce Dew Michel Germain Sexual Sugar Molinard Tendre Friandise