Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Tabac Spirit Corine de Farme dla mężczyzn

Tabac Spirit Corine de Farme dla mężczyzn

tytoniowy
ziołowy

Tabac Spirit marki Corine de Farme to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są geranium, szałwia i bergamotka; nutami serca są paczula i tytoń; nutami bazy są piżmo i ambra.

Geranium Szałwia Bergamotka

Paczula Tytoń

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabac Spirit by Corine de Farme.

Tabac Spirit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Tabac Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Tabac Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabac Spirit marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabac Spirit marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Dolce&Gabbana D&G Masculine Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Homme Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Givenchy Pi Fraiche Perry Ellis Perry Ellis Tom Ford Italian Cypress Etat Libre d`Orange Eloge du Traitre Lanvin Vetyver Floris Elite Czech & Speake Cuba Bella Bellissima Perfect Man Iceberg Eau de Iceberg Pour Homme