Marki » C » drzewno - aromatyczne « Grupy

Tabac Spirit Corine de Farme dla mężczyzn

Tabac Spirit Corine de Farme dla mężczyzn

tytoniowy
ziołowy

Tabac Spirit marki Corine de Farme to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są geranium, szałwia i bergamotka; nutami serca są paczula i tytoń; nutami bazy są piżmo i ambra.

Geranium Szałwia Bergamotka

Paczula Tytoń

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabac Spirit by Corine de Farme.

Tabac Spirit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Tabac Spirit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Tabac Spirit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabac Spirit marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabac Spirit marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Lanvin Oxygene Homme Alfred Dunhill X-Centric Gant Gant Adventure S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Jasper Conran Jasper Conran Him Jardin de France Eau irisee Egofacto Sacre Coeur A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé Burt`s Bees Natural Cologne Carolina Herrera Herrera for Men Sensual Vetiver Laurence Dumont Eau de Cologne - Vetiver Strange Invisible Perfumes Atlantic