Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Samoa Corine de Farme dla kobiet

Samoa Corine de Farme dla kobiet

Mam: 1

Samoa marki Corine de Farme to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są galbanum, bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa), róża i fiołek; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i wanilia.

Galbanum Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Goździk (przyprawa) Róża Fiołek

Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samoa by Corine de Farme.

Samoa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Samoa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Samoa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samoa marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samoa marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Tuscany Per Donna Yves Saint Laurent Opium Fleur Imperiale Dana Navy Mary Kay Warm Amber Molyneux Initiation Jil Sander Jil Agustin Davila Agustin Davila for Women Betty Boop Betty Boop Melange Perfume Orange Box Perfumes - No. 10 M. Micallef Royal Rose Aoud Les Parfums de Rosine Une Rose Au Bord de la Mer DSH Perfumes Parfum de Luxe