Marki » C » orientalno - kwiatowe « Grupy

Samoa Corine de Farme dla kobiet

Samoa Corine de Farme dla kobiet

Mam: 1

Samoa marki Corine de Farme to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są galbanum, bergamotka i mandarynka; nutami serca są jaśmin, goździk (przyprawa), róża i fiołek; nutami bazy są ambra, fasolka tonka i wanilia.

Galbanum Bergamotka Mandarynka

Jaśmin Goździk (przyprawa) Róża Fiołek

Ambra Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Samoa by Corine de Farme.

Samoa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Samoa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Samoa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Samoa marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Samoa marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005 Donna Karan Black Cashmere Charles of the Ritz Charles of the Ritz Flirt! Glamourazzi Tocca Cleopatra Opus Oils Divine: Isis MDCI Parfums Promesse de l`Aube Masaki Matsushima mat; le rouge Essentially Me Souk Remy Latour L'Elue Premiere Queen Latifah Queen of Hearts Bourjois Clin d'Oeil Passionate