Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

M'zelle Very Vanilla Corine de Farme dla kobiet

M'zelle Very Vanilla Corine de Farme dla kobiet

mleczny

M'zelle Very Vanilla marki Corine de Farme to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są wanilia i mleko; nutą serca jest nuty słodkie; nutami bazy są paczula i cukier.

Wanilia Mleko

Nuty słodkie

Paczula Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M'zelle Very Vanilla by Corine de Farme.

M'zelle Very Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme M'zelle Very Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme M'zelle Very Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M'zelle Very Vanilla marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M'zelle Very Vanilla marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Chopard Wish Pure Coppeneur Eau de Cacao Keiko Mecheri Gourmandises Montale Sweet Oriental Dream Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Perfumer`s Workshop Samba Kiss Man Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Ayala Moriel Sahleb Laurence Dumont Vanille Frangipanier Yves Rocher Ode a L'amour Tendrement Carolina Herrera 212 VIP Galimard Cantabelle