Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

M'zelle Very Vanilla Corine de Farme dla kobiet

M'zelle Very Vanilla Corine de Farme dla kobiet

mleczny

M'zelle Very Vanilla marki Corine de Farme to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są wanilia i mleko; nutą serca jest nuty słodkie; nutami bazy są paczula i cukier.

Wanilia Mleko

Nuty słodkie

Paczula Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M'zelle Very Vanilla by Corine de Farme.

M'zelle Very Vanilla Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme M'zelle Very Vanilla, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme M'zelle Very Vanilla, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M'zelle Very Vanilla marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M'zelle Very Vanilla marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Serge Lutens Datura Noir Montale Sweet Oriental Dream Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Alexandre Barthet Barth Creed Sublime Vanille Corine de Farme M'zelle Pomme d'Amour Demeter Fragrance Brownie Parfume de Vanille Cherry Vanilla Bijan B Exquisite for Women Jessica Simpson Taste LR Harem Lush American Cream