Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

M'zelle Vanille Fruits Rouges Corine de Farme dla kobiet

M'zelle Vanille Fruits Rouges Corine de Farme dla kobiet

M'zelle Vanille Fruits Rouges marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są wanilia i malina; nutami serca są brzoskwinia, truskawka i fiołek; nutą bazy jest piżmo.

Wanilia Malina

Brzoskwinia Truskawka Fiołek

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M'zelle Vanille Fruits Rouges by Corine de Farme.

M'zelle Vanille Fruits Rouges Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M'zelle Vanille Fruits Rouges marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M'zelle Vanille Fruits Rouges marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Carla Fracci Medea Betsey Johnson Betsey Johnson The Body Shop Chymara Jil Sander Style Pastels Blush Pink Costamor Dulcess Caswell Massey Vanilla Orchid Bath and Body Works Hello Kitty La Maison de la Vanille Vanahe InStyle Sex In The City Romantic Wish Michel Germain Sexual Femme Strange Invisible Perfumes Tahitian Honey Strange Invisible Perfumes Vacances