Marki » C » orientalno - waniliowe « Grupy

M'zelle Marshmallow Corine de Farme dla kobiet

M'zelle Marshmallow Corine de Farme dla kobiet

M'zelle Marshmallow marki Corine de Farme to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są wanilia i pianka marshmallow; nutami serca są brzoskwinia i malina; nutą bazy jest piżmo.

Wanilia Pianka marshmallow

Brzoskwinia Malina

Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M'zelle Marshmallow by Corine de Farme.

M'zelle Marshmallow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme M'zelle Marshmallow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme M'zelle Marshmallow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M'zelle Marshmallow marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M'zelle Marshmallow marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Hugo Boss Deep Red Gabriela Sabatini Devotion Molinard Fleur de Chocolat Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Deborah Vaniglia Demeter Fragrance Caramel Ulric de Varens Mini Pink Honore des Pres Vamp à NY Sage Machado Onyx Demeter Fragrance My Melody Alfred Sung Joya Des Filles a la Vanille Patchouli