Marki » C » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

M'zelle Ananas Chantilly Corine de Farme dla kobiet

M'zelle Ananas Chantilly Corine de Farme dla kobiet

tropikalny
karmelowy

M'zelle Ananas Chantilly marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Nutami głowy są ananas i truskawka; nutami serca są karmel i mleko; nutami bazy są piżmo, jaśmin, wanilia i kokos.

Ananas Truskawka

Karmel Mleko

Piżmo Jaśmin Wanilia Kokos

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about M'zelle Ananas Chantilly by Corine de Farme.

M'zelle Ananas Chantilly Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme M'zelle Ananas Chantilly, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum M'zelle Ananas Chantilly marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu M'zelle Ananas Chantilly marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Bath and Body Works Black Raspberry Vanilla Tokyo Milk Parfumarie Curiosite I Want Candy B Never Too Busy To Be Beautiful Superworldunknown Ulric de Varens Varens essentiel Neroli Divin L`Occitane en Provence Rose Confite Demeter Fragrance Necco Sweethearts Be My Valentine Victoria`s Secret Coconut Passion Ulric de Varens Mini Purple Nicolai Parfumeur Createur Balkis GoodTrueBeautiful Lovelily Swiss Arabian Abeer al Majlis