Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Los Angeles Night Corine de Farme dla kobiet

Los Angeles Night Corine de Farme dla kobiet

Los Angeles Night marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są nuty owocowe, czerwone jagody, brzoskwinia i cytrusy; nutami serca są białe kwiaty i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Nuty owocowe Czerwone jagody Brzoskwinia Cytrusy

Białe kwiaty Róża

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Los Angeles Night by Corine de Farme.

Los Angeles Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Los Angeles Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Los Angeles Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Los Angeles Night marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Los Angeles Night marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Ralph Lauren Romance Benetton Cumbia Colors Woman Bath and Body Works Midnight Pomegranate Lulu Castagnette Luluforever Profumum Roma Acqua e Zucchero Jardin de France Eau perlee Ella Mikao Yujin Fiorucci Fiorucci Love You Franck Olivier Franck Olivier Victoria`s Secret Pretty in Pink