Marki » C » drzewno - przyprawowe « Grupy

L'Homme Corine de Farme dla mężczyzn

L'Homme Corine de Farme dla mężczyzn

ziołowy

L'Homme marki Corine de Farme to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są cytrusy, grejpfrut, mandarynka, cedr virginia, lawenda i rozmaryn; nutami serca są jaśmin, geranium, szałwia, gałka muszkatołowa i konwalia; nutami bazy są piżmo, paczula i ambra.

Cytrusy Grejpfrut Mandarynka Cedr Virginia Lawenda Rozmaryn

Jaśmin Geranium Szałwia Gałka muszkatołowa Konwalia

Piżmo Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L'Homme by Corine de Farme.

L'Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme L'Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme L'Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L'Homme marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L'Homme marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Annayake Undo pour Homme Al-Rehab Abeer Al Sharq Escada Escada Sport  Country Weekend Cacharel Cacharel Pour Homme Krizia Krizia Yves Rocher Comme une Evidence Homme Kenzo Power Nez a Nez Ambre a Sade Krigler America One 31 Charriol Charriol Homme Sport La Bouquetiere L'Aristocrate Smell Bent Werewolf Lumberjack