Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Ibiza Night Corine de Farme dla kobiet

Ibiza Night Corine de Farme dla kobiet

Ibiza Night marki Corine de Farme to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytrusy i czerwone jagody; nutami serca są białe kwiaty i róża; nutami bazy są mech dębowy, ambra, wanilia, paczula i drzewo sandałowe.

Cytrusy Czerwone jagody

Białe kwiaty Róża

Mech dębowy Ambra Wanilia Paczula Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ibiza Night by Corine de Farme.

Ibiza Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Ibiza Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Ibiza Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ibiza Night marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ibiza Night marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Robert Piguet Bandit La Perla La Perla Yves Rocher Comme une Evidence Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Estée Lauder Aliage Avon U by Ungaro Fever DSH Perfumes Umber: Bois de Rose L`Artisan Parfumeur La Haie Fleurie Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Etienne Aigner Explosive Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Brut Parfums Prestige Babe