Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

High School Musical Corine de Farme dla kobiet

High School Musical Corine de Farme dla kobiet

High School Musical marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są czerwone jabłko i granat; nutami serca są lotos i orchidea; nutami bazy są piżmo i ambra.

Czerwone jabłko Granat

Lotos Orchidea

Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about High School Musical by Corine de Farme.

High School Musical Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme High School Musical, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme High School Musical, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum High School Musical marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu High School Musical marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Clinique Happy in Bloom Lotto Lotto Woman Donna Karan DKNY Summer 2008 Fragonard Soleil Bath and Body Works Tropical Passionfruit Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Christian Dior J`Adore L`Absolu Franck Olivier Franck Olivier Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Gale Hayman Golden Delicious Harajuku Lovers Harajuku Lovers Wicked Style Baby