Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Hannah Montana Corine de Farme dla kobiet

Hannah Montana Corine de Farme dla kobiet

Hannah Montana marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi piżmo; nutą serca jest czerwone jagody; nutami bazy są róża, nuty drzewne i wiśnia.

Piżmo

Czerwone jagody

Róża Nuty drzewne Wiśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hannah Montana by Corine de Farme.

Black XS

Hannah Montana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Hannah Montana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Hannah Montana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hannah Montana marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hannah Montana marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Luciano Soprani D Luciano Soprani Ella Mikao Yujin Pure Harajuku Lovers Harajuku Lovers Lil` Angel Gres Cabotine Delight Eau Jeune Bleu Azur Novae Plus Pearl Blue Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Prescriptives Calyx Sheer Exhilaration DL & Co Timeless: Lily of the Valley Pocket Watch Keep Lucky Eau Bienveillante Pour Le Bonheur Garage Alexia