Marki » C » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Eros Cool Corine de Farme dla mężczyzn

Eros Cool Corine de Farme dla mężczyzn

Eros Cool marki Corine de Farme to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są kolendra, bergamotka i grejpfrut; nutami serca są gałka muszkatołowa, kardamon, eukaliptus i cyprys; nutami bazy są wetyweria, piżmo, cedr virginia i herbata.

Kolendra Bergamotka Grejpfrut

Gałka muszkatołowa Kardamon Eukaliptus Cyprys

Wetyweria Piżmo Cedr Virginia Herbata

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eros Cool by Corine de Farme.

Eros Cool Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Eros Cool, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Eros Cool, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eros Cool marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eros Cool marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Sinfonia di Note Poudre d'Epices Coty Avatar Keiko Mecheri Paname Demeter Fragrance Gingerale Etat Libre d`Orange Sex Pistols Alfred Dunhill 51.3 N Yves Rocher Tel Quel Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Amouage Ciel Pour Homme Cale Fragranze d’Autore Dolce Riso Frank Los Angeles Frank Compagnia Delle Indie I Ragazzi Compagnia Delle Indie Uomo