Marki » C » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Camelia Corine de Farme dla kobiet

Camelia Corine de Farme dla kobiet

Camelia marki Corine de Farme to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kwiat afrykańskiej pomarańczy, galbanum i czarna porzeczka; nutami serca są irys, jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo, mech dębowy, cedr virginia, ambra i wanilia.

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Galbanum Czarna porzeczka

Irys Jaśmin Róża

Piżmo Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Camelia by Corine de Farme.

Camelia Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Camelia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Camelia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Camelia marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Camelia marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Emanuel Ungaro Diva Avon Christian Lacroix Rouge Yves Rocher Comme une Evidence A New Day Dawns Diesel Diesel Fuel For Life Cologne for Women Versace Gianni Versace Emilio Pucci Vivara Silver Edition Guerlain Sous le Vent Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Cacharel Noa Dream Roberto Capucci Capucci de Capucci Gres Goddess Hommage a Greta Garbo Roxana Illuminated Perfume Gracing the Dawn