Marki » C » kwiatowo - owocowe « Grupy

Barcelona Night Corine de Farme dla kobiet

Barcelona Night Corine de Farme dla kobiet

karmelowy

Barcelona Night marki Corine de Farme to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi, czarna porzeczka i czerwone jabłko; nutami serca są róża, konwalia i malina; nutami bazy są piżmo, fiołek i karmel.

Cytryna Amalfi Czarna porzeczka Czerwone jabłko

Róża Konwalia Malina

Piżmo Fiołek Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Barcelona Night by Corine de Farme.

Barcelona Night Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Corine de Farme Barcelona Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Corine de Farme Barcelona Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Barcelona Night marki Corine de Farme. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Barcelona Night marki Corine de Farme reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 on Ice 2004 Hugo Boss Essence de Femme Hugo Boss Hugo XX Tommy Bahama Tommy Bahama Very Cool Guess Guess By Marciano Satellite Corrida s.Oliver s.Oliver Spring Spirit Woman Next Pink Paradise Love & Toast Sugar Grapefruit M. Micallef Watch Oriflame The Babes Passion Berry Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur